Close message buttonInformujemy, że strona korzysta z technologii cookies w celu umożliwienia użytkownikom korzystania z serwisu. Można wyłączyć tę funkcjonalność w opcjach przeglądarki, jednak wówczas nie bedzie dostępu do niektórych funkcji strony. Kliknij tę wiadomość by ją zamknąć.
Aktualności
 
Kolejny Wstawiennik
2020-09-08
Dzisiaj do naszej grupy modlitewnej dołączył: Rafał z Lubiszewic. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Kolejny Wstawiennik
2020-06-23
Dzisiaj do naszej grupy modlitewnej dołączyła: Marta z Rudy Śląskiej. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
3000 intencji
2019-11-21
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pragniemy poinformować, że od początku istnienia grupy wstawiennicy.pl tj. od 22-12-2017r. na naszej stronie złożono już 3000 intencji. Bogu w Trójcy Jedynemu i Matce Przenajświętszej niech będą dzięki za wszystkich Wstawienników i składających prośby i świadectwa na naszej stronie.
Zapraszamy chętnych do posługi miłości i wstawiania się za innych w codziennej modlitwie. Szczegóły jak zostać Wstawiennikiem znajdują się w zakładce Regulamin i Zostań Wstawiennikiem. Zapraszamy wszystkich do składania intencji w zakładce Prośby o modlitwę.
Dobry Boże błogosław nam każdego dnia w tej posłudze a Ty Maryjo chroń nas i miej nas w swojej matczynej opiece.
Uwielbiamy Cię Panie Jezu! Chwała Tobie na wieki. Amen.
Tomek Administrator
Kolejny Wstawiennik
2019-09-06
Dzisiaj do naszej grupy modlitewnej dołączyła: Anetka z Dąbrowy Górniczej. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Kolejny wstawiennik
2018-11-30
W dniu dzisiejszym do naszej grupy modlitewnej dołączyła Małgosia z Bydgoszczy. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Kolejny wstawiennik
2018-10-31
W dniu dzisiejszym do naszej grupy modlitewnej dołączyła Bernadeta z Bytomia. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Kolejne świadectwo - uzdrowienie serca
2018-10-18
Chwała niech będzie Bogu Najwyższemu.
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym świadectwem w zakładce Świadectwa
Tomek Administrator
1000 Intencji.
2018-07-02
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pragniemy poinformować, że od początku istnienia grupy wstawiennicy.pl tj. od 22-12-2017r. na naszej stronie złożono już 1000 intencji. Bogu w Trójcy Jedynemu i Matce Przenajświętszej niech będą dzięki za wszystkich 68 Wstawienników i składających prośby i świadectwa na naszej stronie.
Zapraszamy chętnych do posługi miłości i wstawiania się za innych w codziennej modlitwie. Szczegóły jak zostać Wstawiennikiem znajdują się w zakładce Regulamin i Zostań Wstawiennikiem. Zapraszamy wszystkich do składania intencji w zakładce Prośby o modlitwę.
Dobry Boże błogosław nam każdego dnia w tej posłudze a Ty Maryjo chroń nas i miej nas w swojej matczynej opiece.
Uwielbiamy Cię Panie Jezu! Chwała Tobie na wieki. Amen.
Tomek Administrator
Kolejny wstawiennik
2018-06-28
W dniu wczorajszym do naszej grupy modlitewnej dołączyła Jolanta z Woli Sernickiej. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Kolejny wstawiennik
2018-05-21
W dniu dzisiejszym do naszej grupy modlitewnej dołączył Michał z Łodzi. Witamy i życzymy wszelkich łask Bożych i natchnień Ducha Świętego w tej posłudze.
Tomek Administrator
Intencje w maju.
2018-05-08
W maju, miesiącowi poświęconemu Matce Bożej módlmy się szczególnie za Jej wstawiennictwem w złożonych prośbach
Zapraszamy do składania próśb o modlitwę.
Tomek Administrator
Życzenia Świąteczne
2018-03-30
Wszystkim Wstawiennikom i ich rodzinom z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wiary w dobroć Bożą w każdym dniu, nadziei na lepsze jutro, miłości do drugiego człowieka oraz zbawienia!
Tomek Administrator
25-03-2018 Słowo na Wielki Tydzień od ks. Marka
2018-03-25
Ks. Marek, nasz opiekun duchowy przesłał do nas list, oto jego treść:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!.

Rozpoczynamy Wielki Tydzień, czas łaski i wielkich wydarzeń, tak ważnych dla naszego zbawienia. Każdy z nas wstawienników, mamy okazję wzmocnienia swojej wiary. To jest czas, kiedy więcej czasu możemy być przy Panu Jezusie w świątyni. Rozpoczynamy od Niedzieli Palmowej, idziemy do Jerozolimy z Jezusem, widzimy tłumy wołające Hosanna. Trzeba byśmy my uważniej wsłuchiwali się w słowa Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wraz z Jezusem idącym na Golgotę idziemy i my, niosąc tych wszystkich, którzy na stronie www.wstawiennicy.pl prosili nas i będą prosić o modlitwę. To przez Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa, Pan Bóg świat odkupić raczył. "Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne."J.3, 16. Otwórzmy serca na te słowa, aby kolejne dni Wielkiego Tygodnia przeżyć możliwie na codziennej Najświętszej Ofierze. Jeśli nie dacie rady, to koniecznie znajdźcie czas, by w Triduum Paschalne być na nabożeństwach w Wielki Czwartek i Wielki Piątek a Wigilia Paschalna w sobotę po zachodzie słońca niech będzie obowiązkowo z naszym udziałem. Warto pamiętać, by pomodlić się na Drodze Krzyżowej, tutaj bardzo ciekawe rozważania LUISY-PICCARRETY http://www.mocmodlitwy.info.pl/files/LUISA-PICCARRETA-24_GODZINY-MEKI-NASZEGO-PANA-JEZUSA-CHRYSTUSA.pdf Wielki Czwartek to dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa, ośmielam się prosić Was wszystkich wstawienników o modlitwę w mojej intencji, jak również módlcie się za wszystkich kapłanów, których znacie, których spotkaliście w swoim życiu. My kapłani jesteśmy dla Was, ale takich będziecie mieli kapłanów, jakich sobie wymodlicie. Jest ciągle wielki atak diabelski na kapłanów, więc potrzebujemy wiele modlitwy i ofiarujcie cierpienia za nas. Ja modlę się za Was, każdego dnia ofiaruję cierpienia, modlitwę i błogosławieństwo i polecam tam gdzie bywam. Ostatnio modliłem się na Jasnej Górze u naszej ukochanej Matki, polecałem wszystkich wstawienników jak i tych, którzy polecają się naszym modlitwom. Pamiętajmy o tym, by w Wielki Piątek rozpocząć Nowennę do Miłosierdzia Bożego, https://www.faustyna.pl/zmbm/nowenna-do-milosierdzia-bozego/ by dobrze się przygotować na wielkie Święto Miłosierdzia w Niedzielę 8 kwietnia! Na ten czas świąteczny na Radosne przeżywanie tajemnic naszego zbawienia z serca błogosławię + w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego
Tomek Administrator
Dziękujemy za udział we Mszy św.
2018-03-04
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział osobisty i duchowy we Mszy świętej, która była odprawiona w intencjach złożonych na naszej stronie. Dziękujemy księże Piotrze za jej celebrację. Po mszy świętej uczestniczyliśmy też w Gorzkich Żalach, trwając przed Najświętszym Sakramentem.
Tomek Administrator
03-03-2018 intencje na Jasnej Górze..
2018-03-03
Ks. Marek Bałwas, opiekun duchowy naszej grupy wstawienniczej w dniu dzisiejszym zaniósł wszystkie 464 intencje złożone do dzisiaj na naszej stronie internetowej przed tron naszej ukochanej Mamy z Jasnej Góry. Bóg zapłać księże Marku.
Tomek Administrator
Msza święta w intencjach..
2018-02-05
Informujemy, że dnia 04-03-2018 o godzinie 14:15 odbędzie się msza święta w intencji wszystkich próśb złożonych przez stronę wstawiennicy.pl, jak również w intencji wszystkich wstawienników i ich rodzin.
Miejsce:
Kaplica pw. Świętego Rafała Archanioła w Bydgoszczy w Polskim Związku Niewidomych
ul. Powstańców Wlkp. 33,
85-090 Bydgoszcz
Zapraszamy do uczestnictwa i łączności duchowej w tym czasie!
Tomek Administrator
30-01-2017 Narodziny Sary Perpetuy!
2018-01-30
Dzisiaj przyszła na świat córeczka naszych wstawienników Marka i Joanny. Niech Pan Bóg będzie uwielbiony w życiu Sary Perpetuy.
Rodzice dziękują wszystkim wstawiennikom za modlitwę.
Bóg zapłać!
Tomek Administrator
22-01-2018 ...jest nas już 56 Wstawienników
2018-01-22
Witajcie, w dniu dzisiejszym do naszej grupy modlitewnej przystąpili kolejni wstawiennicy - Tomasz i Izabela. Witajcie!
Razem jest nas już 56 osób!
Bogu niech będą dzięki za wszystkich, którzy z miłości do bliźniego ofiarują swój czas i chęć pomocy modlitwą.
Tomek Administrator
12-01-2018 Uzdrowienie paralityka
2018-01-12
W dzisiejszej piątkowej Ewangelii Mk 2,1-12 Pan Jezus odpuszcza grzechy i uzdrawia z niemocy paralityka przyprowadzonego przez czterech. Bogu niech będą dzięki za wszelkie łaski i cuda, które dzieją się mocą Jego Świętego Ducha we wszystkich składanych na tej stronie intencjach.
Tego dnia otoczmy też szczególną modlitwą będącego w cierpieniu naszego opiekuna duchowego ks. Marka Bałwasa.
Tomek Administrator
06-01-2018 już ok 120 próśb o modlitwę
2018-01-06
Witajcie kochani Wstawiennicy, chciałby Was poinformować, że do dnia dzisiejszego przez niecałe 2 tygodnie wpłynęło do nas ok 120 próśb o modlitwę. Dziękuje Wam wszystkim, że odpowiedzieliście z serca na pragnienie modlitwy za innych, niech Wam Pan Bóg błogosławi..
Tomek Administrator
06-01-2017 Święto Trzech Króli
2018-01-06
Wszelkiego błogosławieństwa od Objawiającego nam dzisiaj siebie Pana naszego Jezusa Chrystusa. Chwała Panu za wszystko, jest nas już 31 wstawienników. Dziękuję dobremu Bogu i Matce Przenajświętszej za to że jesteście..
Tomek Administrator
04-01-2018 ...jest nas już 18-ka!
2018-01-04
Wczoraj dołączyła do nas jako kolejny wstawiennik Irenka z Szubina, jest nas już 18-nastka :-), Chwała Tobie Panie!
Tomek Administrator
28-12-2017 Kolejni wstawiennicy...
2017-12-28
Chwała Panu !!!
Jest nas już spora grupka: Tereska, Ania, Julia, Joanna, Tomek, ks. Marek, dzisiaj dołączyli: Małgosia, Sebastian i Danusia
Tomek Administrator
24-12-2017 Życzenia od ks. Marka Bałwasa
2017-12-27
Dzisiaj świat najbardziej potrzebuje miłości więc ją nieśmy, potrzebuje nadziei więc nią się dzielmy, aby uwierzyć w cud przyjścia Boga w małej Dziecinie, każdy z nas potrzebuje wielkiej łaski wiary. Niech wiec w Twoim sercu i wśród Twoich bliskich, wzrasta wiara w Boga, trwa nadzieja i rozlewa się miłość. Na czas radości Narodzenia Pańskiego i na Nowy Rok 2018 błogosławię:
+ w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
Ks. Marek Bałwas
Tomek Administrator
22-12-2017 Startujemy !
2017-12-22
Witajcie na naszej stronie.

Już można składać prośby o modlitwę i świadectwa. Zapraszamy osoby chętne do zostania Wstawiennikami w modlitwach.
Szczegóły na stronie.
Tomek Administrator