Close message buttonInformujemy, że strona korzysta z technologii cookies w celu umożliwienia użytkownikom korzystania z serwisu. Można wyłączyć tę funkcjonalność w opcjach przeglądarki, jednak wówczas nie bedzie dostępu do niektórych funkcji strony. Kliknij tę wiadomość by ją zamknąć.
Zostań wstawiennikiem

Jeżeli czujesz potrzebę służenia innym poprzez modlitwę zapraszamy Cię serdecznie do naszej grupy wstawienniczej. Możesz do niej przystąpić wypełniając poniższy formularz. Przystąpienie do grupy jest całkowicie dobrowolne, nie wiąże się z żadnymi nakładami finansowymi. W każdej chwili po zalogowaniu możesz zmienić swoje dane lub usunąć swoje konto co będzie jednoznaczne z wykreśleniem z listy wstawienników.


Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól.
 
Login:
Hasło:
Powtórz hasło:
Imię:
Nazwisko:
Stan:
Data urodzenia:
Płeć:
Telefon komórkowy:
E-mail:
Miejscowość:
Parafia pod wezwaniem:
Proboszcz:

Przystępując do grupy wstawiennicy.pl świadomie i dobrowolnie podejmuję trud modlitwy w powierzonych mi prośbach, oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi drogą e-mailową wszelkich informacji potrzebnych jego realizacji.

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych osobowych przez administratora serwisu wstawiennicy.pl celem udostępnienia mi funkcjonalności serwisu. Oświadczam, że jest mi znane, iż w każdej chwili mam dostęp do poprawienia moich danych oraz do ich całkowitego usunięcia.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem serwisu i go akceptuję.

Przepisz kod z obrazka: