Close message buttonInformujemy, że strona korzysta z technologii cookies w celu umożliwienia użytkownikom korzystania z serwisu. Można wyłączyć tę funkcjonalność w opcjach przeglądarki, jednak wówczas nie bedzie dostępu do niektórych funkcji strony. Kliknij tę wiadomość by ją zamknąć.
Świadectwa

W odpowiedzi Pana Boga na naszą modlitwę i otrzymaniu po niej wszelkich łask zachęcamy do złożenia świadectwa. Składając świadectwo prosimy o przesłanie go z adresu email, z którego składana była prośba.


Pamiętaj! Nie zatrzymuj otrzymanych łask tylko dla siebie, składając świadectwo świadczysz innym o kochającym nas Bogu i oddajesz Mu tym chwałę. Złóż świadectwo na adres: admin@wstawiennicy.pl.

 
Pragnę poinformować , że po prośbie o modlitwę dar potomstwa dla Agnieszki i Adama urodziła się Helenka, zdrowa, silna, po 6 latach małżeństwa. Bóg zapłać wszystkim. Chwała Panu!
2020-06-17
Elunia16
Szczęść Boże, chcę podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski także za Waszym pośrednictwem i Wam za modlitwę , osoba za którą była modlitwa jest tak przemieniona .chociaż nie wiem co się wydarzyło ale zmiana jest ogromna w zachowaniu sposobie myślenia jest nadzieja, że powróci do Pana Boga Chwała Panu !
Maria.
świadectwo złożono do prośby poufnej, złożonej przez: Maria , Kraśnik
2019-09-25
Maria , Kraśnik
Szczęść Boże. W odpowiedzi na Waszą modlitwę za Jadwigę w ciężkiej chorobie, o potrzebne łaski i zgodę jej woli,aby wola Boża wypełniła się w niej pragnę się podzielić z wami tym, że Jadwiga swoją chorobę ofiarowała za dusze nie skarżąc się na wielkie boleści. Wczoraj odeszła do Pana, zaopatrzona w potrzebne sakramenty oraz wśród "bożych" śpiewów jej najbliższych. Dziękuję Panu Bogu, Maryi i Wam za modlitwę A także za to że sama mogę doświadczyć tego, jak wola Boża się w niej wypełnia bo cóż może cenniejszego ofiarować człowiek jak nie swoje cierpienie i miłość. Ufam ,że ofiara ta przyniesie owoce dla Pana Boga.

Chwała Panu w Maryi! Patrycja

2019-06-15
Patrycja
Dziękuję z ten wspaniały dzień 9 mają mój syn Kajetan przyjął sakrament bierzmowania choć nie zawsze był blisko Jezusa i buntował się, ale dzisiaj mogę powiedzieć że jestem z niego dumny i pokazał dojrzałość, dziękuję za tę łaskę i opiekę Bożą bez niej nie było by to możliwe, chwała Tobie Jezu.
2019-05-10
Sebastian
Szczęść Boże,


Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę wstawienniczą dotyczącą egzaminu radcowskiego. Egzamin zdałam i otrzymałam dobre wyniki :)2019-05-08
Małgosia
Szczęść Boże.
Pragnę podzielić się z Wami świadectwem Bożej łaski uratowania życia i zdrowia ośmioletniego Patryka. Chłopiec topił się, był w śpiączce (ok. 6.11.2018)lekarze dawali 2 dni życia, po czym planowali odłączyć od aparatury utrzymującej Go przy życiu. Po tym, jak poszedł szturm modlitw do nieba, sytuacja radykalnie zaczęła zmieniać się już na drugi dzień. Obecnie chłopiec wraca do zdrowia. Lekarze oznajmili, że to jest CUD. Przed Patrykiem długa rehabilitacja, ma zaburzenia czucia skóry, umysł pracuje prawidłowo, druga nerka już podjęła pracę. Ufajmy Bogu, że wszystko wróci do prawidłowych funkcji. CHWAŁA JEZUSOWI, DZIĘKUJMY MARYI ZA WSTAWIENNICTWO, NIECH BÓG BĘDZIE UWIELBIONY W WAS I CAŁEJ SYTUACJI.
Bóg zapłać za gorliwą modlitwę.
Z Panem Bogiem. Viola.
Prośba przekazana wstawiennikom:
Bardzo proszę o modlitwę o ratunek życia i zdrowia Patryka.Ma 8lat jest w śpiączce,lekarze dają 2dni życia.Bóg zapłać,Maryjo
2018-12-14
Violetta, Białe Błota
Szczęść Boże,
Chciałbym się z Wami podzielić cudownym świadectwem łaski, jaką Michalinka otrzymała od Boga dzięki Waszemu wstawiennictwu.
Dwuletnia Michalinka, która w śpiączce leżała w szpitalu, chora na ropne zapalenie opon mózgowych w dniu wczorajszym wybudziła się ze śpiączki, usiadła na łóżku uśmiechnięta i powiedziała do swojej mamy- " Mama, super jesteś". Lekarze powiedzieli, że to cud, że tak szybko Michalinka doszła do siebie.
W imieniu Michalinki i jej rodziców bardzo dziękuję za wszystkie Wasze modlitwy.
Chwała Panu !!!
Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem
Przemek. (jeden ze Wstawienników)
Prośba przekazana wstawiennikom:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie dwuletniej Michalinki, która leży w śpiączce w szpitalu, zachorowała na ropne zapalenie opon mózgowych. Panie miej ją w swojej opiece.
2018-11-30
Przemek, Poznań
Świadectwo uzdrowienia serca.
Szczęść Boże.
Otrzymałam za Waszym wstawiennictwem łaskę od Pana Boga uzdrowienia rany serca. Przeżyłam trudny poród oraz chorobę synka wcześniaczka. W moim sercu była ogromna rana, nie mogłam się pogodzić z tym co się stało, bardzo cierpiałam, było we mnie dużo goryczy, czułam się tak jakbym się gdzieś zapadała. Teraz po otrzymaniu łaski pojawiła się we mnie taka zgoda, wspomnienia już nie bolą. Pan Jezus uzdrowił moje zranione serce.
Chwała Panu!
Dziękuję wszystkim Wstawiennikom. Ania.
2018-10-17
Ania
Bądź uwielbiony Panie Jezu!
Dziękuję Ci za uzdrowienie i zabranie przykrej dla mnie dolegliwości.
Uzdrowienie miało miejsce w Bydgoszczy podczas uwielbienia 20 czerwca 2018 roku.
Chwała Tobie Panie!
2018-06-22
Tomek
Szczęść Boże!
Chcę za pośrednictwem tej strony bardzo serdecznie podziękować Panu Bogu, Jego Matuli i Wam za pomoc w wyprostowaniu moich problemów. Jest znacznie lepiej. Bóg zapłać za modlitwę.
CHWAŁA PANU!!!!!
2018-05-06
Joanna z Bydgoszczy
Szczęść Boże,

Jakiś czas temu, może ze dwa miesiące minęło jak prosiłam Was o modlitwę za mnie, bo nie mogłam "zebrać się" do spowiedzi cały czas coś wypadało mi ważnego, potem następowała niechęć że jestem za słabo przygotowana, że ksiądz mnie nie zrozumie po prostu tysiące powodów stawało przez okres ok. 7 miesięcy. I po waszej modlitwie poszłam do spowiedzi w dzień Święta Miłosierdzia i znalazłam księdza który przez tą spowiedź wiele mi pomógł, wyjaśniając i rozwiązując moje problemy i wątpliwości.

Chwała Panu!

Wdzięczna Iza

2018-04-25
Izabella
Mój teść Marian trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Lekarze od początku twierdzili że to tylko zwykła infekcja. Jednak stan jego zdrowia w szybkim tempie się pogarszał, mimo zapewnień lekarzy że wyniki nie wskazują na coś groźnego dla jego życia. Organizm jego jest do tego obarczony wieloma innymi przewlekłymi chorobami między innymi cukrzycą. Po tygodniowym pobycie w szpitalu trafił na OIOM. Nie mógł już sam oddychać i zapadł w śpiączkę glikemiczną. Zaczęliśmy tracić nadzieję że tata z tego wyjdzie, ale niezaprzestaliśmy się modlić i prosić o tę modlitwę . W intencji uzdrowienia teścia, modliło się bardzo dużo osób, również i wasza wspólnota. Za każdą modlitwę , za każde westchnienie w tej intencji bardzo wszytkim dziękujemy. Po dwóch dobach na OIOM-e nastąpił przełom, chociaż lekarze nadal określali stan taty jako bardzo ciężki. Zapalenie płuc powoli zaczęło ustępować, wówczas okazało się że cukrzyca która w czasie tej infekcji bardzo wzrosła, zrobiła w organiźmie duże spustoszenie i spowodowała niedowład kończyn dolnych i górnych. Rozpoczęliśmy rehabilitację. Tato uczył się od nowa wszytkich podstawowych czynności: podnoszenie się z łóżka, jedzenia, chodzenia itd. Teść w szpitalu przebywał pięć tygodni. Aktualnie leczy się na Specjalistycznym Oddziale Rehabilitacyjnym w Łańcucie. Powoli wraca do zdrowia, za co Panu Bogu i wszystkim którzy wspierali go modlitwą jesteśmy bardzo wdzięczni i serdecznie dziękujemy.
2018-03-06
Synowa
Bóg zapłać za modlitwę w intencji szczęśliwych dojazdów/pobytów/powrotów do/podczas/z rekolekcji oraz owoce Ducha Świętego dla Wszystkich Uczestników.
Dojazdy i powroty były bezpieczne, a Rekolekcje pełne obfitych Bożych błogosławieństw!
świadectwo złożono do prośby poufnej, złożonej przez: M-a, B.
2018-02-15
M-a, B.